Yhteystiedot 2019-06-10T12:38:10+00:00

Yhteystiedot

TOIMITILAVÄLITYS

Tuula Leikas
LVV
040-531 3722
tuula.leikas@comreal.fi

Lasse Lepistö
Senior Advisor
0500-602 682
lasse.lepisto@comreal.fi

Jari Taittonen
LKV, LVV
0500-417 818
jari.taittonen@comreal.fi

Seppo Pakarinen
KTM, AKA (Y), LKV, YKV
040-703 8000
seppo.pakarinen@comreal.fi

Ilari Hassinen
LKV
050-571 5555
ilari.hassinen@comreal.fi

Anna-Maija Hyppönen
LKV
050-534 8001
anna-maija.hypponen@comreal.fi

Pirjo Pohjanhovi
Vuokrausneuvottelija
0400-969 008
pirjo.pohjanhovi@comreal.fi

Joonas Nilsson
Vuokrausneuvottelija
044- 328 3425
joonas.nilsson@comreal.fi

Nico Björkbacka
Vuokrausneuvottelija
0400-415 909
nico.bjorkbacka@comreal.fi

Pirkanmaa

Jukka Joensivu
LKV
0400-682 045
jukka.joensivu@comreal.fi

Pohjois-Suomi

Ilkka Pirttikoski
LKV
040-648 6000
ilkka.pirttikoski@comreal.fi

ARVIOINTI- JA ASIANTUNTIJAPALVELUT

Seppo Pakarinen
KTM, AKA(Y), LKV, YKV
040-703 8000
seppo.pakarinen@comreal.fi

LASKUTUSOSOITE

Verkkolaskutusosoite: 003722994069

Välittäjätunnus: NDEAFIHH

COMREAL OY

Läkkisepänkuja 6
00620 Helsinki

Puhelin: +358 20 744 1000*
info@comreal.fi

* Soitettaessa kiinteän puhelinverkon liitymästä 8,28 snt/puhelu + 7,00 snt/min
Soitettaessa matkaviestinverkon liitymästä 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min