Vuokrataan liiketilat - Helsinki
Vaakatie 7, Lassila, 00440 Helsinki #10772685
Vuokrataan katutason liiketila Lassilasta.
Osoite
Vaakatie 7, 00440 Helsinki
Tilatyyppi
Liiketilaa
153 m2
Pohjapiirros
Kiinteistö
Liiketila sijaitsee kerrostalon kivijalassa. Sisäänkäynti Vaakatien puolelta. Tila on avointa tilaa ja siinä on oma wc, pukuhuone ja keittiö.
Sijainti
Lassilan luonnoläheisellä alueella on mainiot kulkuyhteydet (mm. juna-asemalle matkaa noin 450 m ja Vihdintielle sekä Kehä 1:lle pääset omalla autolla hetkessä) ja peruspalvelut löytyvät läheltä (S-market ja apteekki noin 400 m). Kauppakeskus Kaaressa (noin 1,5 kilometrin päässä) on kattavat palvelut.
Pysäköinti
Talon vieressä on 4h pysäköintialue sekä kadunvarsipysäköinti.
Kulkuyhteydet
Bussipysäkki lähellä ja sujuvat yhteydet omalla autolla Juna-asema on noin 450 metrin päässä.
Vapautuu
Kysy
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Katutasossa
Näkyvällä paikalla
Liitetiedostot
Ota yhteyttä
Comreal Oy LKV
Joonas Nilsson
Näytä puhelinnumero
044 328 3425
P.
Näytä puhelinnumero
020 744 1000
Läkkisepänkuja 6, 00620 Helsinki
Comreal Oy on kasvava ja osaava kiinteistöalan palveluntuottaja kiinteistöjen omistajille ja käyttäjille.
Kiinteistö on sijoittajalle hyvä sijoitus vain, jos siellä on tyytyväiset asiakkaat, eli vuokralaiset. Siksi laadukas asiakaspalvelu on toiminnan lähtökohta.
Pyydä lisätietoa